ŞARTLAR VE KOŞULLAR
Dosyabox.com Sitesini Kullanan Herkes Aşağıdaki Kuralları Kabul Etmiş Sayılır. Lütfen Sitemizi Kullanmadan Önce Sonuna Kadar Okuyun.
Temel Hizmet Şartları

Tüm kullanıcılar en az 13 yaşında olmalı ve Dosyabox.com hizmetini yasa dışı veya yetkisiz amaçlarla kullanmamayı kabul etmelidir. Tüm kullanıcılar, çevrimiçi davranış ve telif hakkı yasalarıyla ilgili yerel yasalara uymayı kabul etmelidir. Dosyabox.com kişisel kullanım içindir ve herhangi bir ticari kullanım kesinlikle yasaktır. Tüm kullanıcılar, telif hakkı yasalarını içeren ancak bunlarla sınırlı olmayan yasaları ihlal etmek için Dosyabox.com hizmetlerini kullanmamalıdır. Herhangi bir ihlal Dosyabox.com'un IP Adresiniz için kaydettiği tüm dosyaların derhal silinmesine neden olacaktır.

Tüm kullanıcılar Dosyabox.com'u kendi sorumluluğunda kullanır, kullanıcılar Dosyabox.com'a yüklenen dosyaların özel olmadığını anlar, başkalarının görmesi için görüntülenebilir ve Dosyabox.com kullanıcıları Dosyabox.com'un web sitesinde yayınlanan içerik ve yine de bu tür materyallere maruz kalabilirsiniz ve Dosyabox.com hizmetini kullanmak kendi sorumluluğunuzdadır.

Koşullar

- Dosyabox.com hizmetini herhangi bir nedenle önceden bildirmeksizin değiştirme veya sonlandırma hakkımızı saklı tutarız.
- Bu Kullanım Şartlarını istediğimiz zaman değiştirme hakkımız saklıdır.
- Herhangi bir zamanda herhangi bir nedenle herhangi bir kişiye hizmeti reddetme hakkımızı saklı tutarız.
- Kendi takdirimize bağlı olarak belirlediğimiz İçeriği ve İçeriği içeren hesapları kaldırma yükümlülüğümüz yoktur, ancak herhangi bir tarafın fikri mülkiyetini veya bu Kullanım Koşullarını yasa dışı, saldırgan, tehdit edici, iftira niteliğinde, küçük düşürücü, müstehcen veya başka şekilde sakıncalı veya ihlal edebiliriz.
- Bir kullanıcının simgeler, suratlar, arkadaş simgeleri, forum avatarları, forum rozetleri, forum imza görüntüleri veya web sitesi tasarımı için başka bir grafik barındırmak için Dosyabox.com'u kullandığı bulunursa, tüm görüntüleriniz kaldırılır.

Telif Hakkı Bilgileri

Dosyabox.com kullanıcıları tarafından yüklenen resimler üzerinde hiçbir fikri mülkiyet hakkı talep etmiyor.

Dosyabox.com, alınan tüm telif hakkı © ihlali hak taleplerini inceleyecek ve yüklendiği veya dağıtıldığı tespit edilen dosyaları bu yasaları ihlal ederek kaldıracaktır. Geçerli bir hak talebinde bulunmak için Dosyabox.com'a aşağıdaki bilgileri sağlamanız gerekir:

-Bir telif hakkı sahibinin veya adına hareket etmeye yetkili kişinin fiziksel veya elektronik imzası;
-İnanmış olduğu iddia edilen telif hakkıyla korunan eserin açıklaması;
- İhlal eden materyalin açıklaması ve Dosyabox.com'un materyali bulmasına izin vermek için makul derecede yeterli bilgi;
-Adresiniz, telefon numaranız ve e-postanız dahil iletişim bilgileriniz;
- Materyalin şikayet edildiği şekilde kullanılmasının telif hakkı sahibi, temsilcisi veya yasalar tarafından yetkilendirilmediğine dair iyi niyetli bir inancınız olduğuna dair bir beyan; ve
-Bildirimlerdeki bilgilerin doğru olduğunu ve yalan beyanın ve cezaların altında, telif hakkı sahibi adına hareket etmeye yetkili olduğunuzu bildiren bir açıklama.

Her türlü şikayet için Kötüye Kullanımı Bildir sayfasından raporlama yapabilirsiniz.